kelebekli ve kalpli kolyeler

 uzun zaman önce burada düğme yapımını anlatmıştım. düğmeleri yaptığım desenden kelebekli ve kalpli kolye uçları yapmıştım. kolye uçlarına resin döktüm ve renkli iplerle tamamladım.
resin, fimoları bambaşka bir hale soktu. resinin parlaklığı zaten muhteşem. vernik yerine ince bir kat resin fimoyu çok daha gösterişli yapıyor. resin kullanırken kağıtlarla, verniklerle uğraşmak istemeyenler için ise polimer kil kullanmak çok güzel bir alternatif. düz bir fimo üzerine bile olsa denemenizi tavsiye ederim.

3 yorum :

 1. Çok güzel fikirler veriyorsun, çok güzel anlatıyorsun. Yaptığın herşeye bayılıyorum. Çok teşekkürler, güzel paylaşımların için...

  YanıtlaSil
 2. Elinize sağlık, daha önce yaptığınız resin açıklamalarından nasıl yararlandım bilemezsiniz. Tekrar teşekkürler. Epeyce resin döktüm bu aralar. Çok yakında onları da blogumda yayınlayacağım. Öğrencinizin yaptıklarını görmek isterseniz beklerim :)
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. çok oş görünüyorlar benim ilk ve son resin beceriksizliğimden sonra cesaretim kırıldı resine karşı doğrusu fimoya ile ayrı bi hevesim var bir köşede sevgilerimle:)

  YanıtlaSil

sen de fikrini paylaş!

Related Posts Widget for Blogs by LinkWithin